Беларускія гісторыкі на Kamunikat.org

Машкевич Маріуш, Східна польська політика у ХХ – на початку ХХI ст.

Східна польська політика у ХХ – на початку ХХI ст.

концепції та інтерпретації

Машкевич Маріуш

Загаловак на мове арыгіналу: Polska Polityka Wschodnia i Ukraina (1990–2010)

Месца выхаду: Київ

Дата выхаду: 2015

Перакладчык: Сєряков Сергій

Выдавец: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Выдавецкая сэрыя: Ідеї та Історії

Выдавецтва/ друкарня: Ніка- Центр

Памеры: 312 с.

ISBN: 978-966-521-665-0

Катэгорыя: Палітыка; Грамадзтва

Copyright © 2015 by Mariusz Maszkiewicz; С. Сєряков - переклад, наукова редакція; Серія «Ідеї та Історії»; Видавництво «Ніка- Центр»

Кнігазбор: KAMUNIKAT — гэты сайт (электронны варыянт)

В книзі відомого польського дипломата, соціолога та громадського діяча розглядаються головні ідейні витоки, засади і тенденції розвитку східної політики Республіки Польща у ХХ – на початку ХХI ст. Окрема увага приділяється аналізу рецепції польської східної політики в українських публікаціях політичного і суспільного профілю (в широкому значенні цього поняття). Монографія, автор якої досліджує питання безпеки й ідентичності крізь призму державного інтересу країни, ставить перед політичною та інтелектуальною елітою України низку вкрай важливих питань, від відповіді на які залежить майбутнє Української Держави. Аналізуючи співвідношення безпеки та ідентичності в системі державних інтересів, автор робить висновок, що виникнення дисбалансу між безпекою та ідентичністю «у більшості випадків призводить до початку конфліктів» і виступає своєрідним чинником анархії у міжнародних відносинах Для широкого кола читачів, які зацікавляться історією політичних ідей та перебігом відносин між Польщею та її східними сусідами.

Беларускія аўтары: Машкевич Маріуш

Каталёг: Kamunikat.org

Глядзець/ спампаваць гэты разьдзел/ артыкул... Зміст
Глядзець/ спампаваць гэты разьдзел/ артыкул... Безпека та ідентичність як основи національної державності (Микола Дорошко)
Глядзець/ спампаваць гэты разьдзел/ артыкул... Передмова
Глядзець/ спампаваць гэты разьдзел/ артыкул... Нарис найважливіших ідей і концепцій, які стосуються польської східної політики. Вступ (фрагмент)