Sadowski Rafał, Białoruś - Rosja

Białoruś - Rosja

integracja wschodnioeuropejska

Sadowski Rafał

Сааўтар: Wierzba-Miazga Agata, Wołowski Paweł

Месца выхаду: Warszawa

Дата выхаду: 2003-05

Выдавец: Ośrodek Studiów Wschodnich

Выдавецкая сэрыя: Punkt Widzenia

Памеры: 28 s.

Катэгорыя: Палітыка

Copyright © 2003 by Ośrodek Studiów Wschodnich

Кнігазбор: BTH — бібліятэка Беларускага Гістарычнага Таварыства, ul. Proletariacka 11, Białystok (папяровы асобнік); EEDC — бібліятэка Усходнеэўрапейскага дэмакратычнага цэнтру, ul. Proletariacka 11, Białystok (папяровы асобнік)

Інвэнтарныя нумары: BTH — [2089.]; EEDC — [1413]

Сыгнатура: XIV.4

Punkt widzenia - krótkie materiały analityczne prezentujące opinie ekspertów Ośrodka Studiów Wschodnich na temat aktualnych, ważnych dla Polski wydarzeń i procesów zachodzących w Europie Środkowej i Wschodniej, w Rosji, na Bałkanach oraz na Kaukazie i w Azji Centralnej. Ich celem jest zarówno wskazanie w publicznej dyskusji istotnych naszym zdaniem wątków danego problemu, jak i pomoc w wypracowaniu konkretnych rozwiązań politycznych.

Выдаўцы і выдавецтвы: Ośrodek Studiów Wschodnich

Каталёг: BTH | EEDC

Толькі ў бібліятэцы Беларускага Гістарычнага Таварыства (папяровы асобнік)
Толькі ў бібліятэцы Усходнеэўрапейскага дэмакратычнага цэнтру (папяровы асобнік)

Варта пазнаёміцца:

Sadowski Rafał, Białoruś 2006

Białoruś 2006

Belarus 2006

Sadowski Rafał

Po wyborach prezydenckich w marcu 2006 roku Alaksandr Łukaszenka wzmocnił swoją pozycję na wewnętrznej scenie politycznej. Udało mu się utrzymać pełną kontrolę nad obozem władzy i nie dopuścić do pojawienia się w nim ruchów odśrodkowych. Opozycji, wskutek podziałów i braku jasnej strategii działania, nie udało się ugruntować wzrostu poparcia społecznego, jaki nastąpił przed wyborami. Z kolei w białoruskim społeczeństwie dominuje stan bi... Болей »