Шаповал Юрій, Україна XX століття

Україна XX століття

Особи та події в контексті важкої історії

Шаповал Юрій

Месца выхаду: Київ

Дата выхаду: 2001

Выдавец: Центр історичной політологиї Інституту політичних і етнонаціональних досліджень Національной академії наук України; Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут імені Г. Сковороди

Выдавецтва/ друкарня: Генеза

Памеры: 560с.

Катэгорыя: Гісторыя

Copyright © 2001 by Шаповал Ю. І.; Генеза

Кнігазбор: EEDC — бібліятэка Усходнеэўрапейскага дэмакратычнага цэнтру, ul. Proletariacka 11, Białystok (папяровы асобнік)

Інвэнтарныя нумары: EEDC — [1532]

Сыгнатура: XIII.7.Szap

Побудована на основі вивчення недоступних раніше архівно-документальних джерел книжка містить розповідь про невідомі аспекти багатьох сторінок історії України у драматичному XX столітті. Автор, відомий і авторитетний український історик, аналізує події, виходячи з того, що жодна з них не відбувалася поза людською діяльністю. Саме тому до книги включено статті про багатьох яскравих особистостей, долі яких у добу комуністичної диктатури склалися трагічно, а відтак правда про них приховувалася від широкого загалу десятиріччями. Використовуючи матеріали колишнього партійного та інших архівів, а також унікальні архіви ЧК — ГПУ— НКВД — КГБ, автор відтворює незнані дотепер сторінки біографій цих діячів. Розрахована на професійних істориків, усіх, хто цікавиться історією України.

Каталёг: EEDC

Толькі ў бібліятэцы Усходнеэўрапейскага дэмакратычнага цэнтру (папяровы асобнік)